UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak zwykle - słomiane zapały. Wiele gadania, pieniądze rozejdą się wśród swoich z zarządów, przez lata można dobrze żyć. Cierpliwy czas, jak zwykle pokarze efekty. Wielu pisało o kondycji koryta przez lata od 2004 - i nic. Bo najlepsze koryto to takie, z którego co miesiąc się bierze.