UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja was rządzących chyba nigdy nie zrozumiem Próbujecie po wciskać ludziom działki na magazyny w najbardziej oddalonym od s7 miejscu miasta jednocześnie blokując budowę portu i pogłębienia kanału w imię waszych politycznych wojenek robionych na pokaz Może jeszcze zróbcie punkt sprzedaży biletów na wyciągi w Tatrach
Zielarski