UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja was rządzących chyba nigdy nie zrozumiem Próbujecie po wciskać ludziom działki na magazyny w najbardziej oddalonym od s7 miejscu miasta jednocześnie blokując budowę portu i pogłębienia kanału w imię waszych politycznych wojenek robionych na pokaz Może jeszcze zróbcie punkt sprzedaży biletów na wyciągi w Tatrach

Zielarski