UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja was rządzących chyba nigdy nie zrozumiem Próbujecie po wciskać ludziom działki na magazyny w najbardziej oddalonym od s7 miejscu miasta jednocześnie blokując budowę portu i pogłębienia kanału w imię waszych politycznych wojenek robionych na pokaz Może jeszcze zróbcie punkt sprzedaży biletów na wyciągi w Tatrach
Zielarski