Wybrany wątek opinii
Za hulajnogi odpowiadają firmy - ich właściciele - każdy użytkownik robi zdjęcie gdzie ją zaparkował - a firma to akceptuje. Więc jak źle "parkują" to mandaty dawać. Jak ja bym swoje klamoty (cokolwiek by to było) zostawił na środku chodnika to też by leżało czy ktoś by to uprzątnął? Ale akurat "pomysł" z jakimś "porozumieniem" bezsensowny, są przecież miejsca przeznaczone na parkowanie np. rowerów, albo wystarczy parkować hulajnogi na boku a nie na środku chodnika.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Porozumienie jest po to by w tych aplikacjach istniał nakaz parkowania w określonym miejscu. Nie mógłby odznaczyć hulajnogi poza strefami do tego przeznaczonymi. Chodzi o to by był przymus i w porozumieniu miasta z firmami da się to zrobić
Do moderacji
Odpowiedz
6
1