UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Porozumienie jest po to by w tych aplikacjach istniał nakaz parkowania w określonym miejscu. Nie mógłby odznaczyć hulajnogi poza strefami do tego przeznaczonymi. Chodzi o to by był przymus i w porozumieniu miasta z firmami da się to zrobić