UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Porozumienie jest po to by w tych aplikacjach istniał nakaz parkowania w określonym miejscu. Nie mógłby odznaczyć hulajnogi poza strefami do tego przeznaczonymi. Chodzi o to by był przymus i w porozumieniu miasta z firmami da się to zrobić