Wybrany wątek opinii
O co ta cała historia?Jaki projekt jest dla WSZYSTKICH?Zawsze korzysta tylko grono mieszkańców, nawet z chodnika, chociaż takie sprawy to miasto powinno robić a nie z pieniędzy budżetu, każdy ma swoje priorytety. A terapie dla dzieci doceniają Ci, którzy mają chore dzieci.....
Do moderacji
Odpowiedz
4
17
Na chore dzieci płacimy my wszyscy podatki czyli na NFZ więc gdzie są pieniądze podatnika? U przedsiębiorcy? To jakiś żart.
Do moderacji
Odpowiedz
13
1
Komentującym pod hasłem "ale tu chodzi o chore dzieci" zwracam uwagę, że nadal powinny obowiązywać przejrzyste reguły konkurencji (których tu ewidentnie zabrakło). Niestety jakoś tak wychodzi, że ta "bezpłatna usługa" nagle zrobiła się 2x droższa, gdy kasa ma płynąć z publicznych środków
Do moderacji
Odpowiedz
19
0