UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Komentującym pod hasłem "ale tu chodzi o chore dzieci" zwracam uwagę, że nadal powinny obowiązywać przejrzyste reguły konkurencji (których tu ewidentnie zabrakło). Niestety jakoś tak wychodzi, że ta "bezpłatna usługa" nagle zrobiła się 2x droższa, gdy kasa ma płynąć z publicznych środków