UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O co ta cała historia?Jaki projekt jest dla WSZYSTKICH?Zawsze korzysta tylko grono mieszkańców, nawet z chodnika, chociaż takie sprawy to miasto powinno robić a nie z pieniędzy budżetu, każdy ma swoje priorytety. A terapie dla dzieci doceniają Ci, którzy mają chore dzieci.....


Anuluj