Wybrany wątek opinii
Sąd przychylił się do wniosku obrony o uchylenie tego środka zapobiegawczego i Michał S. na wyrok będzie oczekiwał na wolności. Ten ma zapaść 20 listopada. Dziś jest 13.11., jaki jest sens wypuszczać wielokrotnie karaną osobę na 7 dni, by potem szukać ją wiele miesięcy do odbycia kary. Czy ktoś liczy koszty. ?
Do moderacji
Odpowiedz
19
2
Czemu na 7 dni? Jeszcze jest odwołanie czyli jeśli wyrok się utrzyma to karę będzie odbywał może za pół roku dopiero. Jak długo ma siedzieć w areszcie beż prawomocnego wyroku? To Białoruś?
Do moderacji
Odpowiedz
4
2