UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czemu na 7 dni? Jeszcze jest odwołanie czyli jeśli wyrok się utrzyma to karę będzie odbywał może za pół roku dopiero. Jak długo ma siedzieć w areszcie beż prawomocnego wyroku? To Białoruś?
Olimpia E.
Czemu na 7 dni? Jeszcze jest odwołanie czyli jeśli wyrok się utrzyma to karę będzie odbywał może za pół roku dopiero. Jak długo ma siedzieć w areszcie beż prawomocnego wyroku? To Białoruś?
Olimpia E.