UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ponieważ jesteśmy tańsi to podnosimy ceny, żeby być drożsi. Tak merytorycznie wyjaśniono. Czego nie rozumiecie?
Ponieważ jesteśmy tańsi to podnosimy ceny, żeby być drożsi. Tak merytorycznie wyjaśniono. Czego nie rozumiecie?