Wybrany wątek opinii

ówi się o ekologii - dosadzić drzewa, będzie piękny park
elb 54 (2025.11.12)
@elb 54 - Park? Będzie? Jak wybudują w tym miejscu osiedle to będzie tylko betonoza a park to na ścianie budynku jako mural.
(2025.11.12)
Powrót do komentarzy