Wybrany wątek opinii
ówi się o ekologii - dosadzić drzewa, będzie piękny park
Do moderacji
Odpowiedz
26
7
@elb 54 - Park? Będzie? Jak wybudują w tym miejscu osiedle to będzie tylko betonoza a park to na ścianie budynku jako mural.
Do moderacji
Odpowiedz
27
7