UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@elb 54 - Park? Będzie? Jak wybudują w tym miejscu osiedle to będzie tylko betonoza a park to na ścianie budynku jako mural.
@elb 54 - Park? Będzie? Jak wybudują w tym miejscu osiedle to będzie tylko betonoza a park to na ścianie budynku jako mural.