UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda tego terenu zielonego i płuc w samym centrum miasta ale skoro tu można wyciąć wszystko w pień to jestem na TAK przy kontynuowaniu ulicy Wschodniej i to od zaraz!


Anuluj