UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda tego terenu zielonego i płuc w samym centrum miasta ale skoro tu można wyciąć wszystko w pień to jestem na TAK przy kontynuowaniu ulicy Wschodniej i to od zaraz!
Szkoda tego terenu zielonego i płuc w samym centrum miasta ale skoro tu można wyciąć wszystko w pień to jestem na TAK przy kontynuowaniu ulicy Wschodniej i to od zaraz!