Wybrany wątek opinii

Jeżeli elbląską tradycją jest rynek we wtorki, piątki i soboty to warto dbać o tradycję. Nie warto robić z rynku czynnej cały tydzień konkurencji dla Biedronki czy Lidla.
Czy (2025.11.10)
@Czy - Taka moja refleksja prywatna. Sam kupuję na rynku to i owo. Jestem na każdym. Mam swoich ulubionych sprzedawców. Taki mój kaprys. Mówienie jednak, że rynek działający codziennie zwiększy konkurencję w stosunku do Lidla czy Biedronki, to przesada LEKKA!
(2025.11.10)
Powrót do komentarzy