UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżeli elbląską tradycją jest rynek we wtorki, piątki i soboty to warto dbać o tradycję. Nie warto robić z rynku czynnej cały tydzień konkurencji dla Biedronki czy Lidla.
Czy
Jeżeli elbląską tradycją jest rynek we wtorki, piątki i soboty to warto dbać o tradycję. Nie warto robić z rynku czynnej cały tydzień konkurencji dla Biedronki czy Lidla.
Czy