UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli elbląską tradycją jest rynek we wtorki, piątki i soboty to warto dbać o tradycję. Nie warto robić z rynku czynnej cały tydzień konkurencji dla Biedronki czy Lidla.

Czy

Anuluj