UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Czy - Taka moja refleksja prywatna. Sam kupuję na rynku to i owo. Jestem na każdym. Mam swoich ulubionych sprzedawców. Taki mój kaprys. Mówienie jednak, że rynek działający codziennie zwiększy konkurencję w stosunku do Lidla czy Biedronki, to przesada LEKKA!