UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Czy - Taka moja refleksja prywatna. Sam kupuję na rynku to i owo. Jestem na każdym. Mam swoich ulubionych sprzedawców. Taki mój kaprys. Mówienie jednak, że rynek działający codziennie zwiększy konkurencję w stosunku do Lidla czy Biedronki, to przesada LEKKA!