Wybrany wątek opinii

Po ostatnich "zmianach przepisów" a raczej zmianie interpretacji przepisów przez pieszych - są same problemy - piesi myślą, że mogą wejść, a nawet wtargnąć na przejście kiedy chcą i jak chcą, rowerzyści i hulajnogarze to samo - ładują się prosto pod koła, a do tego niestety część kierowców też myśli że pieszy jest "święty" i zatrzymują auto przed przejściem nawet jeśli pieszy jest kilka metrów dalej i nawet nie wiadomo czy w ogóle chce przejść. Niestety ale niektórzy ludzie - piesi, kierowcy, rowerzyści i hulajnogarze są gł... tzn nie są zbyt bystrzy..
(2025.11.07)
To jest mądry komentarz czyli sama prawda i tylko prawda kiedyś z przyjemnością wsiadałem do auta teraz przez te kretyńskie przepisy wolą taxi albo autobus.
Hiko (2025.11.07)
Powrót do komentarzy