UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po ostatnich "zmianach przepisów" a raczej zmianie interpretacji przepisów przez pieszych - są same problemy - piesi myślą, że mogą wejść, a nawet wtargnąć na przejście kiedy chcą i jak chcą, rowerzyści i hulajnogarze to samo - ładują się prosto pod koła, a do tego niestety część kierowców też myśli że pieszy jest "święty" i zatrzymują auto przed przejściem nawet jeśli pieszy jest kilka metrów dalej i nawet nie wiadomo czy w ogóle chce przejść. Niestety ale niektórzy ludzie - piesi, kierowcy, rowerzyści i hulajnogarze są gł... tzn nie są zbyt bystrzy..