UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest mądry komentarz czyli sama prawda i tylko prawda kiedyś z przyjemnością wsiadałem do auta teraz przez te kretyńskie przepisy wolą taxi albo autobus.

Hiko

Anuluj