Wybrany wątek opinii

No bez jaj. Młodzi, których nie stać na kredyt dostana mozliwość mieszkania w nowiutkim bloku z opłatą czynszową taką samą bądź mniejszą niż ci, którzy ostro harują żeby utrzymać rodzinę i jeszcze spłacić kredyt?? I dodatkowo jeszcze dokładać na tych, którzy te mieszkania dostaną od miasta. To jest chore !!!
takatam (2025.11.07)
@takatam - Chora to jest twoja zawiść. Przecież każdy może złożyć wniosek o mieszkanie w TBSach, tylko nie wszyscy chcą czekać i wolą lub są zmuszeni do kupna mieszkania na już. Mieszkanie w TBSach to bardzo dobre rozwiązanie, wiem bo mieszkałem!
(2025.11.07)
Powrót do komentarzy