UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@takatam - Chora to jest twoja zawiść. Przecież każdy może złożyć wniosek o mieszkanie w TBSach, tylko nie wszyscy chcą czekać i wolą lub są zmuszeni do kupna mieszkania na już. Mieszkanie w TBSach to bardzo dobre rozwiązanie, wiem bo mieszkałem!