Wybrany wątek opinii

A gdzie przy ulicy ścieżka rowerowa??!!!! Tak nie buduje się nowocześnie panie i panowie, widać że jesteście nie szkoleni i malo kreatywni Nowa droga a że dużo rowerem można jeździć, wystarczyło pół metra wylać asfaltu więcej i byłaby ścieżka, a tak, nie zrobiliście nic by ułatwić Ktoś kto tym się zajmuje nie powinien być na tym stanowisku kto wydał pozwolenie na remont i odbiór
Mirek 12 (2025.11.06)
@Mirek 12 - Proszę się nie martwić jak juz zbudują to zrobią ruch wahadłowy i zamkną jeden kierunek po to żeby raz na 30 minut przejechały trzy rowery, a korki są mało ważne. A tak poważnie pozostaną do wykorzystania stare mosty. Bardzo fajna trasa rowerowa.
Pióro (2025.11.07)
@Mirek 12 - Przecież w projekcie jest ścieżka pieszo rowerowa na udostepnionym rysunku.
(2025.11.07)
Powrót do komentarzy