Wybrany wątek opinii
A gdzie przy ulicy ścieżka rowerowa??!!!! Tak nie buduje się nowocześnie panie i panowie, widać że jesteście nie szkoleni i malo kreatywni
Nowa droga a że dużo rowerem można jeździć, wystarczyło pół metra wylać asfaltu więcej i byłaby ścieżka, a tak, nie zrobiliście nic by ułatwić
Ktoś kto tym się zajmuje nie powinien być na tym stanowisku kto wydał pozwolenie na remont i odbiór
Do moderacji
Odpowiedz
20
3
@Mirek 12 - Proszę się nie martwić jak juz zbudują to zrobią ruch wahadłowy i zamkną jeden kierunek po to żeby raz na 30 minut przejechały trzy rowery, a korki są mało ważne. A tak poważnie pozostaną do wykorzystania stare mosty. Bardzo fajna trasa rowerowa.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Mirek 12 - Przecież w projekcie jest ścieżka pieszo rowerowa na udostepnionym rysunku.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0