UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A gdzie przy ulicy ścieżka rowerowa??!!!! Tak nie buduje się nowocześnie panie i panowie, widać że jesteście nie szkoleni i malo kreatywni Nowa droga a że dużo rowerem można jeździć, wystarczyło pół metra wylać asfaltu więcej i byłaby ścieżka, a tak, nie zrobiliście nic by ułatwić Ktoś kto tym się zajmuje nie powinien być na tym stanowisku kto wydał pozwolenie na remont i odbiór

Mirek 12