UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Mirek 12 - Proszę się nie martwić jak juz zbudują to zrobią ruch wahadłowy i zamkną jeden kierunek po to żeby raz na 30 minut przejechały trzy rowery, a korki są mało ważne. A tak poważnie pozostaną do wykorzystania stare mosty. Bardzo fajna trasa rowerowa.
Pióro