UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No to ratusz zaszalał - bedą rozdawane lampki aż do wyczerpania puli. Pula to 50 szt a rowerzystów tysiące - każdy rozsądny wie, że to pic na wadę, bo gdy się ustawi w kolejce, pula zniknie I zostaną lejce, Co jest lepsze ' lejce? - czy lampki, ratusz rozdaje w skromnym limicie, jak w prl- u na wf - ie trampki, lampki dostaną tylko o ŝwicie, ci co dostali dziŝ drugie życie i jako pierwsi staną w tej bramie... a co dla reszty reszty? - to co zostanie !! A co zostanie dla nas rodaków? Gruszki na wierzbie ? I kilka lizaków, nie złapiesz tego jak piłkę w kampę, bo prawda jest taka ' zawsze masz w lampę.
BBT.