Wybrany wątek opinii

Dlaczego ci ze śmierci na hetmańskiej nadal na wolności? Czekacie aż znowu ktoś zginie? Czy mają jeszcze sprzedać kilku dilerów?
(2025.11.02)
Dlatego że nie było cię na ogłoszeniu wyroku w sądzie i potrafisz tylko anonimowo jęczeć i skomleć w komentarzach na portalu, których i tak nikt nie czyta...
(2025.11.02)
Powrót do komentarzy