Wybrany wątek opinii
Dlaczego ci ze śmierci na hetmańskiej nadal na wolności? Czekacie aż znowu ktoś zginie? Czy mają jeszcze sprzedać kilku dilerów?
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Dlatego że nie było cię na ogłoszeniu wyroku w sądzie i potrafisz tylko anonimowo jęczeć i skomleć w komentarzach na portalu, których i tak nikt nie czyta...
Do moderacji
Odpowiedz
1
1