UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego ci ze śmierci na hetmańskiej nadal na wolności? Czekacie aż znowu ktoś zginie? Czy mają jeszcze sprzedać kilku dilerów?


Anuluj