UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego ci ze śmierci na hetmańskiej nadal na wolności? Czekacie aż znowu ktoś zginie? Czy mają jeszcze sprzedać kilku dilerów?
Dlaczego ci ze śmierci na hetmańskiej nadal na wolności? Czekacie aż znowu ktoś zginie? Czy mają jeszcze sprzedać kilku dilerów?