UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlatego że nie było cię na ogłoszeniu wyroku w sądzie i potrafisz tylko anonimowo jęczeć i skomleć w komentarzach na portalu, których i tak nikt nie czyta...
Dlatego że nie było cię na ogłoszeniu wyroku w sądzie i potrafisz tylko anonimowo jęczeć i skomleć w komentarzach na portalu, których i tak nikt nie czyta...