UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlatego że nie było cię na ogłoszeniu wyroku w sądzie i potrafisz tylko anonimowo jęczeć i skomleć w komentarzach na portalu, których i tak nikt nie czyta...


Anuluj