Wybrany wątek opinii
Tymczasem sygnalizacja świetlna przy Aldi na Robotniczej tylko tamuje ruch, powodując korki. Zanim postawiono tam sygnalizację, to nigdy nie było tam problemu korków
Do moderacji
Odpowiedz
41
1
@Ndndjdjx - Na Bema nie było dzisiaj świateł i matko co za luz!! Godzina 15 a tam pojedyncze auta, zero korków, zero stresu
Do moderacji
Odpowiedz
12
4
Ale z podporządkowanych głąby nie potrafili wyjechac, mówię o Żeromskiego i Komeńskiego XD takie skrzyżowania bez świateł weryfikują kto potrafi jeździć a kto nie ha ha ha
Do moderacji
Odpowiedz
7
6