Wybrany wątek opinii

Tymczasem sygnalizacja świetlna przy Aldi na Robotniczej tylko tamuje ruch, powodując korki. Zanim postawiono tam sygnalizację, to nigdy nie było tam problemu korków
Ndndjdjx (2025.10.31)
@Ndndjdjx - Na Bema nie było dzisiaj świateł i matko co za luz!! Godzina 15 a tam pojedyncze auta, zero korków, zero stresu
(2025.10.31)
Ale z podporządkowanych głąby nie potrafili wyjechac, mówię o Żeromskiego i Komeńskiego XD takie skrzyżowania bez świateł weryfikują kto potrafi jeździć a kto nie ha ha ha
(2025.10.31)
Powrót do komentarzy