UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale z podporządkowanych głąby nie potrafili wyjechac, mówię o Żeromskiego i Komeńskiego XD takie skrzyżowania bez świateł weryfikują kto potrafi jeździć a kto nie ha ha ha


Anuluj