UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ndndjdjx - Na Bema nie było dzisiaj świateł i matko co za luz!! Godzina 15 a tam pojedyncze auta, zero korków, zero stresu


Anuluj