UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ndndjdjx - Na Bema nie było dzisiaj świateł i matko co za luz!! Godzina 15 a tam pojedyncze auta, zero korków, zero stresu
@Ndndjdjx - Na Bema nie było dzisiaj świateł i matko co za luz!! Godzina 15 a tam pojedyncze auta, zero korków, zero stresu