UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Powinien być Karol, pośmiertnie, uhonorowany w jakiś sposób teraz przez władze Elbląga. Ci pan na to panie prezydencie Missan ? # Spoczywaj w pokoju, Karolu i tam na górze oprowadzają wycieczki i z góry pokazuj aniolony nasze miasto.

Kto jest za ?