Wybrany wątek opinii

Jesteśmy dumni i przeszczęśliwi, że po latach ciężkiej pracy organizacyjnej, starań i zdawałoby się nie przynoszącej efektów mobilizacji mieszkańców Dąbrowy w końcu słońce wyszło zza chmur nad tą dzielnicą Elbląga i dla tej dzielnicy Elbląga. Dąbrowa uśmiecha się do Elbląga i już teraz szerokim gestem zaprasza wszystkich elblążan do korzystania z centrum integracji i rekreacji, które tu powstanie w roku 2026.Siłownia plenerowa, plac zabaw dla dzieci, wiata rekreacyjna przy przyszłej trasie pieszo-rowerowej do Pogrodzia uczyni to miejsce jednym z bardziej ulubionych na trasie wędrówek po Wysoczyźnie Elbląskiej. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy i serdecznie zapraszamy już niedługo do Dąbrowy!
(2025.10.30)
Spektakularny Elbląg.. Po szczurzej sadzawce zrobiono wypad wysypiska z miasta. To bezpieczna strefa jednostki militarnej
Ildefons Kocica (2025.10.30)
Szkoda pieniędzy ładować w to zadupie.
Gnoom (2025.10.30)
nawet w waszą stronę nie spojrzę. nie macie czym się chwalić i mam nadzieję, że wyjdzie wam czkawką ta inwestycja!!!!!
(2025.10.30)
Powrót do komentarzy