UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nawet w waszą stronę nie spojrzę. nie macie czym się chwalić i mam nadzieję, że wyjdzie wam czkawką ta inwestycja!!!!!
nawet w waszą stronę nie spojrzę. nie macie czym się chwalić i mam nadzieję, że wyjdzie wam czkawką ta inwestycja!!!!!