UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jesteśmy dumni i przeszczęśliwi, że po latach ciężkiej pracy organizacyjnej, starań i zdawałoby się nie przynoszącej efektów mobilizacji mieszkańców Dąbrowy w końcu słońce wyszło zza chmur nad tą dzielnicą Elbląga i dla tej dzielnicy Elbląga. Dąbrowa uśmiecha się do Elbląga i już teraz szerokim gestem zaprasza wszystkich elblążan do korzystania z centrum integracji i rekreacji, które tu powstanie w roku 2026.Siłownia plenerowa, plac zabaw dla dzieci, wiata rekreacyjna przy przyszłej trasie pieszo-rowerowej do Pogrodzia uczyni to miejsce jednym z bardziej ulubionych na trasie wędrówek po Wysoczyźnie Elbląskiej. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy i serdecznie zapraszamy już niedługo do Dąbrowy!