UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Venus z Milo - Super... to ja się zapisuje bo rozumiem że zapraszasz ? Ale mam nadzieje że wymogiem nie będzie amputacja ramion ? W sumie czasami się przydają nie koniecznie tylko do "Misiaczka"
MariuszLewandowski-Fc