UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Venus z Milo - Super... to ja się zapisuje bo rozumiem że zapraszasz ? Ale mam nadzieje że wymogiem nie będzie amputacja ramion ? W sumie czasami się przydają nie koniecznie tylko do "Misiaczka"

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj