UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

i znowu w okręgu piątym znowu schody od sadowej nie zrobione tylko jakieś głupoty w szkole 16 i 14!!!!!. Głosowaliśmy za schodami i drogą od Wyżynnej do Podchorążych, ale szkoła 16 ma wiekszą siłę przebicia. A generalnie wiekszość projektów to wyrzucone pieniadze niestety.