UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i znowu w okręgu piątym znowu schody od sadowej nie zrobione tylko jakieś głupoty w szkole 16 i 14!!!!!. Głosowaliśmy za schodami i drogą od Wyżynnej do Podchorążych, ale szkoła 16 ma wiekszą siłę przebicia. A generalnie wiekszość projektów to wyrzucone pieniadze niestety.


Anuluj