Wybrany wątek opinii

A moim zdaniem opłatę za parkowanie powinno się ponosić za rzeczywisty czas parkowania np. załatwiam sprawę w urzędzie miejskim i nie wiem ile czasu mi to zajmie więc jeżeli przekroczę czas narażam się na konsekwencje, albo tracę bo zapłaciłem za godzinę, a odjeżdżam po 20-tu minutach. Parkomat gotówki nie zwróci.
oszukanynaparkomat (2025.10.29)
@oszukanynaparkomat - Ściągnij sobie aplikację mobilet na smartfona i płacisz za faktyczny czas parkowania.
szczęśliwyemeryt (2025.10.29)
Powrót do komentarzy