UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moim zdaniem opłatę za parkowanie powinno się ponosić za rzeczywisty czas parkowania np. załatwiam sprawę w urzędzie miejskim i nie wiem ile czasu mi to zajmie więc jeżeli przekroczę czas narażam się na konsekwencje, albo tracę bo zapłaciłem za godzinę, a odjeżdżam po 20-tu minutach. Parkomat gotówki nie zwróci.
oszukanynaparkomat