UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A moim zdaniem opłatę za parkowanie powinno się ponosić za rzeczywisty czas parkowania np. załatwiam sprawę w urzędzie miejskim i nie wiem ile czasu mi to zajmie więc jeżeli przekroczę czas narażam się na konsekwencje, albo tracę bo zapłaciłem za godzinę, a odjeżdżam po 20-tu minutach. Parkomat gotówki nie zwróci.
oszukanynaparkomat