UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po wielu wpisach załóżmy, że elblążan widać jak daleko nam do zachodniego demokratycznego myślenia gdzie jak w Szwajcarii decyduje się w wielu sprawach w Referendach. U nas polityka otwarcia i konsultacji nowego prezydenta z mieszkańcami spotyka się z zaściankowością wielu nowych mieszkańców Elbląga. Czyli jak to mówią - Coraz mniej Elbląga w Elblągu.