UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Po wielu wpisach załóżmy, że elblążan widać jak daleko nam do zachodniego demokratycznego myślenia gdzie jak w Szwajcarii decyduje się w wielu sprawach w Referendach. U nas polityka otwarcia i konsultacji nowego prezydenta z mieszkańcami spotyka się z zaściankowością wielu nowych mieszkańców Elbląga. Czyli jak to mówią - Coraz mniej Elbląga w Elblągu.