UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po wielu wpisach załóżmy, że elblążan widać jak daleko nam do zachodniego demokratycznego myślenia gdzie jak w Szwajcarii decyduje się w wielu sprawach w Referendach. U nas polityka otwarcia i konsultacji nowego prezydenta z mieszkańcami spotyka się z zaściankowością wielu nowych mieszkańców Elbląga. Czyli jak to mówią - Coraz mniej Elbląga w Elblągu.