UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trochę nie logiczne jak śmieci wywożą do czterech miast to już widzę jak specjalnie każdy elblążanin sortuje śmieci co do nakrętki. W tym temacie bez zmian.
Trochę nie logiczne jak śmieci wywożą do czterech miast to już widzę jak specjalnie każdy elblążanin sortuje śmieci co do nakrętki. W tym temacie bez zmian.