UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trochę nie logiczne jak śmieci wywożą do czterech miast to już widzę jak specjalnie każdy elblążanin sortuje śmieci co do nakrętki. W tym temacie bez zmian.


Anuluj