UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@bybłyPracownikZuo - I co zrobiłeś z tą wiedzą? A tak w ogóle to do roboty brak ludzi, za to w cieplutkich pomieszczeniach administracji biuralistów pełno... na jedną decyzje o śmietniku potrzeba aż 9 podpisów i 6 kopii, ,dokumentu, ,... Jakoś nie mamy szczęścia do, ,wodzów, ,w gospodarce komunalnej... Otarłem się o realia Departamentu, EPWiK, ZUO, EPGK, Tramwaje Elbląskie i inne... Ludzie do roboty a nie tylko do czajników...
akuku