Wybrany wątek opinii

Zapewne nie wszyscy, którzy tam przebywają są legalnie zameldowani, lepiej ludzi z tego obiektu rozproszyć po mieście niż budować kolejną enklawę gdzieś za miastem.
AbCe (2025.10.28)
Powrót do komentarzy