UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zapewne nie wszyscy, którzy tam przebywają są legalnie zameldowani, lepiej ludzi z tego obiektu rozproszyć po mieście niż budować kolejną enklawę gdzieś za miastem.

AbCe

Anuluj