UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No tak, deweloperek wybudował to teraz ludzi przenoszą. Ciekawe gdzie zostaną przeniesieni i ile to będzie nas kosztować. Tzw uspołecznienie kosztów i prywatyzacja zysków.
No tak, deweloperek wybudował to teraz ludzi przenoszą. Ciekawe gdzie zostaną przeniesieni i ile to będzie nas kosztować. Tzw uspołecznienie kosztów i prywatyzacja zysków.