UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No tak, deweloperek wybudował to teraz ludzi przenoszą. Ciekawe gdzie zostaną przeniesieni i ile to będzie nas kosztować. Tzw uspołecznienie kosztów i prywatyzacja zysków.


Anuluj